محاسبه BMI

require
require
require require

BMI شما......

BMIطبقه بندی
پایین تر از 18.5:لاغری پیش از حد
18.5 - 24.9:وزن نرمال
25 - 29.9:اضافه وزن
30 - 34.9:چاقی درجه 1 - کاندید عمل لاغری درصورت تایید پزشک
35 - 39.9:چاقی درجه 2 - کاندید عمل لاغری
بالای 40:چاقی درجه 3 - کاندید عمل لاغری

محاسبه BMI و مشاوره عمل های زیبایی و چاقی

یکی از مزایای محاسبه BMI برای افراد دارای اضافه وزن، نشان می دهد که این افراد نیاز به انجام عمل های جراحی چاقی هستند یا خیر. اگر بعد از محاسبه BMi خود نیاز به مشاوره داشتید، با تیم مشاوره تابان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. جراحی لاغری به افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، کمک می کند تا وزن کم کنند. در صورتی که فرد نتواند با ورزش و رژیم غذایی وزن کم کند و یا دچار مشکلات و بیماری های ناشی از چاقی باشد، جراحی لاغری می تواند گزینه ی مناسبی برای وی باشد. شما عزیزان می توانید همین حالا بهترین انتخاب را برای عمل لاغری با مشاوره با متخصصان ما انجام دهید.

چرا برای اسلیو معده یا بای پس معده ما را انتخاب کنید؟

آسان و سریع از پزشک نوبت بگیرید

با ما آسان از دکترتان نوبت بگیرید

برترین جراحان اصفهان

برترین فلوشیپ های ایران و اصفهان

مرجوعی تجهیزات عمل لاغری

مرجوعی آسان و سریع تجهیزات

مشاوره رایگان بیمار

مشاوره رایگان به بیماران

از تمام ایران راحت عمل کنید

همکاری و معرفی بیمار به بهترین پزشکان اصفهان

پس ار تماس با متخصصین تابان، در صورتی که شما عزیزان تمایل به انجام یکی از عمل های لاغری اعم از عمل بای پس در اصفهان، عمل اسلیو در اصفهان و … داشته باشید متخصصین ما شما را به یکی از 4 دکتر برتر استان اصفهان در انجام این عمل ها معرفی خواهد کرد و در تمام مسیر این عمل همراه شما عزیزان خواهد بود

چه کسانی به این عمل ها نیاز دارند؟

جراحی کاهش وزن مناسب افرادی است که به شدت اضافه وزن دارند و با رژیم غذایی، ورزش و یا دارو قادر به کاهش وزن نیستند. انواع جراحی زمانی در نظر گرفته می شود که شاخص توده بدنی (BMI) چهل یا بالاتر باشد. عمل اسلیو معده ممکن است گزینه ای باشد برای زمانیکه نتیجه محاسبه BMI، سی و پنج یا بالاتر باشد و یک مشکل تهدید کننده یا ناتوان کننده مرتبط با وزن وجود داشته باشد.
مهم این است که از جراحی به عنوان یک ابزار برای کمک به کاهش وزن استفاده کنید که یک روش فوری نیست و همزمان باید رژیم سالم داشته و ورزش منظم انجام دهید تا در نهایت به وزن مورد نظر خود رسیده و از بازیابی وزن از دست رفته جلوگیری شود.
جراحی کاهش وزن بای‌ پس معده با استفاده از مکانیزم‌های مختلفی به کاهش وزن فرد کمک می‌کند. این روش‌ با ایجاد محدودیت در مصرف کالری و اختلالات سوء جذبی مقدار کالری قابل جذب بدن را محدود می‌کند.